Partneři CPATT

Sport Invest Group – Marketingový partner tour

Marketingový partner tour

Sport se stále více prolíná s byznysem. Stává se jeho součástí. I proto úzké spojení sportovců a firem dává smysl, pokud je kvalitně připravené a zrealizované. A přesně to je naše parketa. Díky nám je takové propojení prospěšné pro obě strany.
V rámci SPORT INVEST Group zastupujeme přes 350 sportovců. Naší ambicí není zastupovat jich co nejvíce, sázíme jednoduše na ty nejlepší. Máme proto v týmu olympijské vítěze, mistry světa, úspěšné fotbalisty a hokejisty. Všichni mají velké charisma, svou image, své příběhy. Jsou to značky. K nim pak vyhledáváme nové talenty. Příští hvězdy. Tvoříme tak dokonalý mix do budoucna.

Více na www.sport-invest.cz

Proquip – Partner vybavení tour
PROQUIP-logo260x80
proquip_image

Partner vybavení tour

Základem výroby funkčního oblečení ProQuip jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní hydrofilní technologie ( laminace voděodolné membrány podobně jako např. u GoreTex). Tyto látky jsou zárukou výroby oděvů, které odolávají větru i dešti. Za vše hovoří 3-letá záruka nepromokavých oděvů, která garantuje naprostou voděodolnost nebo např. svetry, které vydrží v dešti až 24hodin! Oblečení je velmi prodyšné, odvádí z těla veškerou vlhkost a zároveň stále udržuje optimální tělesnou teplotu, která je důležitá pro maximální komfort během hry. Oděv je velmi jemný, nešustí, nemačká se a hráč si ho může upravit přímo na tělo dle svých potřeb.

Více na www.proquip.cz

Partner

bodegita260x80

KUBÁNSKÝ COCKTAIL BAR & MUSIC RESTAURANT V KOLONIÁLNÍM STYLU STARÉ HAVANY,

aneb…Váš kousek Havany v Praze…
Kde? „Kaprova pět ze Staromáku jste tam hned!“

Více na labodeguitadelmedio.cz

Partner pitného režimu

Společnost Veseta působí na českém trhu již od roku 1993 a jsme tak tradičním výrobcem kvalitních českých vod a nápojů. Dodáváme na trh široké spektrum produktů – pramenitých vod, limonád, sirupů, ledových čajů, ochucených neperlivých vod a džusů.

Více na www.bonny-drink.cz

Partner

akuna_260x80

AKUNA JE SPOLEČNOST S CELOSVĚTOVOU PŮSOBNOSTÍ V OBLASTI VÝVOJE , VÝROBY A NÁSLEDNÉHO PRODEJE PŘÍRODNÍCH POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ.

Více na www.akuna.net