Startovní listina Karlštejn 26.5.2014

Vysledky Header 900x300

Startovní listina Karlštejn 26.5.2014

Startovní listina Karlštejn 26.5.2014, start postupný od 9:00 z odpaliště č. 1 a 10.

Číslo Tee No. Čas PRO 1 AM 1 PRO 2 / AM3 AM 2
1A 1 9:00 Juhaniak Jan Lendl Ivan Moučka Jiří Havrda Jiří
2A 1 9:10 Němeček Jiří Beneš Richard Štrougal Petr Pištěk Jan
3A 1 9:20 Wágner Radek Švandrlík Stan. Lacina Štěpán Kocián Michal
4A 1 9:30 Ivanyuk Serhiy Zrzavý Michal Vávra Luboš Skalický Martin
5A 1 9:40 Daněk Jiří Seidl Petr Hájek Martin
6A 1 9:50 Janda Jakub Skuhrovec Pavel Lizánek Lukáš Augusta Petr
7A 1 10:00 Nič Pavel st. Král Martin Moučka Petr Sklenář Zdeněk
8A 1 10:10 Juhaniak Filip Sionko Libor Gregor Vladimír Šubrtová Mar.
9A 1 10:20 Kodrle Tomáš Halaburda Petr Kadlec Tomáš Pokorný Tomáš
10A 1 10:30 Pleyer Marek Vystyd Tomáš Koželský Jiří Trnka Pavel
11A 1 10:40 Zycha Martin Hlas Tomáš Řepa Josef Košek Roman
12A 1 10:50 Zatloukal Jan Šembera Jiří Nechanický Oldřich Kaleta Jiří
13A 1 11:00 Laimar Martin Kment Miloslav Pithart Jaroslav Fejtová Jaroslava
1B 10 9:00 Boučková Zuzana Jínková Alena Babický Alan Bouček Miloslav
2B 10 9:10 Mašínová Kat. Horák Tomáš Neubauerová Hana Jandík Petr
3B 10 9:20 Syřiště Sláva Bečka Evžen Seifert Jiří Holeček Pavel
4B 10 9:30 Strachota Kv. Kalista Petr Šimek Vít Šíma Michal
5B 10 9:40 Komínek Tomáš Čepela Marek Švanda Michal Kounovský Lukáš
6B 10 9:50 Schovánek R. Bičišťová Aneta Bradley Steve Lucque Riccardo
7B 10 10:00 Špůr Ondřej AM Špůr Ondřej Šutry Filip Posselt Aleš
8B 10 10:10 Janda Jiří jr. Kalhous Richard Sartoris Zdenek Lorenc Čeněk
9B 10 10:20 Hrouda Lukáš Mika Tomáš Mrůzek Petr Tomeš Michal
10B 10 10:30 Malík Patrik Havlík Tomáš Skopový Petr Spozdil Jaroslav
11B 10 10:40 Pospíšil Jiří Kočka Jan Krejcar Daniel Semerád Lad.
12B 10 10:50 Macek Petr Galander Daniel Kašický Jaroslav
13B 10 11:00 Mareš Jakub Komárek Aleš Zima Petr jr. Zima Petr sr.

Odpaliště:

 PRO muži  bílá
 PRO ženy modrá
 AM muži žlutá
 AM ženy červená

Tyto odpaliště platí pro všechny HCP kategorie.