V Berouně jsme viděli hole-in-one i vítězství Rudolfa Nechanického jr.

1V5A2701

V pondělí 15.9.2014 se na golfovém resortu v Berouně uskutečnil další, v pořadí již pátý, turnaj série Czech PRO-AM Teaching Tour 2014.BEROUN~1

Přes nepřízeň počasí, která v minulém týdnu panovala nad Českou republikou, byl, díky nezměrnému úsilí pracovníků Berou golf resortu, zajištěn regulerní stav hriště s vynikajícími greeny. V den startu turnaje se nad berounskou lokalitou Na Veslé, kde se resort nachází, usmívalo slunce a dávalo zapomenout na poslední deštivé a pošmourné dny.

Startovní pole bylo tentokráte omezeno kapacitními možnostmi hřiště na cca 80 hráčů, nakonec se toto množství díky omluvenkám na poslední chvíli jen o 5 účastníků nenaplnilo. První flight vyrazil z odpaliště číslo jedna již v 8:00.

V turnaji byly k vidění vynikající výsledky jak profesionálních, tak i amatérských hráčů, které završila hole-in-one pana Ivana Čopáka na jamce číslo 8, ze vzdálenosti 152 m zahraná holí číslo 7.

1V5A2435

V turnaji nakonec zvítězil v kategorii profesionálních hráčů Rudolf Nechanický jr. výkonem 67 ran, když na jamce číslo 18 zahrál dokonce eagle. Druhý skončil pouze o ránu zpět Petr Štrougal (68) a třetí pak Robert Schovánek (70).

1V5A2045

Mezi amatéry kraloval co se týče výsledku stablefordových bodů i ran brutto pan Libor Sionko (39 stb.), který pokořil i nejednoho profesionálního hráče a zahrál 72 ran. Na druhém místě skončil pan Jan Šimák (39 stb./101 ran brutto) a třetí pak Petr Macek (38 stb. / 75 ran brutto).

1V5A2136

Nearest to pin byly vyhlášeny na jamce č. 6 u profesionálů a nejblíže svůj míč umístil pan Radek Wágner (19cm), mezi amatéry pak na jamce č. 11 a zde vyhrál výkonem 286 cm pan Stanislav Švandrlík.

Ve společné kategorii týmů PRO-AM vyhrála dvojice Robert Schovánek PRO + Samek Martin (AM) součtem 76 stb. bodů.

1V5A2720

Posledním turnajem tour v roce 2014 bude 6.10. CPATT Černý most, na které Vás srdečně zveme a jehož účastníkem bude k naší velké radosti opět pan Ivan Lendl.