Výsledková listina – MISTROVSTVÍ CZECH PRO AM TEACHING TOUR 2016

Výsledková listina – MISTROVSTVÍ CZECH PRO AM TEACHING TOUR 2016

Kategorie Apprentice – Playing Ab.

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 VEJLUPKOVÁ Barbora GKCEE 460239 PRO 80 / 31 78 / 33 158 PRO
2 NEUWIRTH Matyáš GCBBR 1640862 PRO 76 / 34 87 / 23 163 PRO
3 ŠŤASTNÝ Adam GCTUL 1400005 3,1 78 / 35 86 / 27 164 3,2
4 JANOUCH Petr GCCEL 1000007 PRO 85 / 26 80 / 30 165 PRO
5 ORSZÁGH Marian GCBBR 1640580 PRO 89 / 22 94 / 22 183 PRO
6 ZATLOUKAL Jan GCCHP 1440019 PRO 90 / 24 90 PRO

Kategorie AM

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 ZAJÍČEK Karel GKLIS 120723 13,2 37 / 86 41 / 81 78 11,4
2 ZRZAVÝ Michal CESGK 981232 7,7 38 / 80 39 / 77 77 6,7
3 ŠÍMA Michal ERBGC 1112098 11,2 35 / 85 40 / 80 75 10,4
4 SKUHROVEC Pavel GCPRH 91375 17,3 38 / 89 37 / 90 75 16,4
5 HAVRDA Jiří GCBNJ 1580029 16,6 41 / 86 34 / — 75 15,1
6 HOLEČEK Karel GCPDY 80992 11,1 36 / 85 38 / 83 74 10,7
7 HRUBEŠ Jan GCHOD 105008 6,7 38 / 77 35 / 80 73 6,3
8 HOFER Miroslav GCHOS 784756 11,1 39 / 81 34 / — 73 10,5
9 ŠUBRTOVÁ Markéta GCPRH 91302 1,5 33 / 80 38 / 75 71 1,4
10 TRAN Tien GCPRH 91359 11,2 36 / 84 35 / 88 71 11,2
11 BUDKA Petr RGCML 40814 4,3 36 / 76 34 / — 70 4,4
12 JANDÍK Zdeněk GCERP 301135 10,3 35 / 84 34 / 86 69 10,3
13 VONDŘEJC Martin PGCGC 1250166 8,2 33 / 84 35 / 82 68 8,3
14 SIONKO Libor ALBGC 1430154 4,4 31 / 81 31 / 81 62 4,6
15 SCHNIERER Marek LGCPY 1800365 7,9 29 / — 30 / 87 59 8,1
16 MAŘÍK Marek GCKAR 191248 10,2 29 / 91 30 / 90 59 10,4
17 KALHOUS Richard GCBER 500797 9,7 27 / 91 31 / 88 58 9,9
18 ŠEMBERA Jiří GCBBS 942186 22,6 32 / 99 26 / 107 58 22,7
19 DOLEJŠ Roman GCSTR 1390343 10,3 26 / 94 30 / 89 56 10,5
20 ŠTIMÁK Jan CESGK 983258 24,4 26 / — 29 / 104 55 24,5
21 SOCHOR Ivan GCMBU 600025 12,9 28 / — 23 / — 51 13,1
22 JOZA Miroslav GCSEM 140424 11,1 36 / 84 WD 36 11,2
23 HÁJEK Martin GCKAR 191037 17,9 14 / — 19 / — 33 18,1
24 PHAN Quoc Hai PGCGC 1250657 6,5 42 / 73 42 5,3
25 NGUYEN Thang GCPRH 91539 7,2 40 / 75 40 6,4
26 WÜRFL Tomáš GKPLD 920527 12,5 37 / 87 37 12,2
27 KOUKAL Jiří BERGC 1540145 22,8 33 / — 33 22,8
28 BATUNA Adam GCMAP 1352121 27,4 33 / — 33 25,6
29 MÜLLER Jindřich GCKON 440922 9,2 32 / 86 32 9,3
30 ŠIMÁK Jan GCCHP 1440805 22,4 32 / — 32 22,4
31 CHADRABA Ladislav PSLGC 1610274 27 30 / 103 30 26,5
32 CZENDLIK Zbigniew GCOLO 241005 18,1 30 / 98 30 18,2
33 REKTOR Jaroslav GCKON 440996 9,2 28 / 91 28 9,3

Kategorie PRO

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 LIZÁNEK Lukáš GFORU 1620013 PRO 68 / 42 69 / 41 137 PRO
2 NĚMEČEK Jiří GCERP 300030 PRO 68 / 42 70 / 40 138 PRO
3 BABICKÝ Alan GKCEE 460137 PRO 70 / 40 69 / 41 139 PRO
NIČ Petr GCPRH 90182 PRO 68 / 42 71 / 39 139 PRO
5 ŠPŮR Ondřej GCKUH 1240283 PRO 71 / 39 69 / 41 140 PRO
6 JANDA JUN. Jiří GCSEM 140036 PRO 71 / 39 71 / 39 142 PRO
ŠTROUGAL Petr GCPRH 90070 PRO 70 / 40 72 / 38 142 PRO
ŠIMEK Vít PGA PRO 69 / 41 73 / 37 142 PRO
9 POLIŠENSKÝ Tomáš GKLIS 120664 PRO 71 / 39 72 / 38 143 PRO
ŠTRYNCL Jiří GCLIB 530008 PRO 70 / 40 73 / 37 143 PRO
11 NECHANICKÝ Rudolf jn. RGCML 40487 PRO 78 / 32 68 / 42 146 PRO
12 JUHANIAK Jan GCPRH 90488 PRO 72 / 38 76 / 34 148 PRO
SKOPOVÝ Petr GCHOD 105333 PRO 72 / 39 76 / 34 148 PRO
14 WAGNER Radek . PRO 75 / 35 74 / 37 149 PRO
15 LÉBL Ondřej GCHOD 105967 PRO 75 / 35 76 / 34 151 PRO
16 KREJCAR Daniel NAMCC 611892 PRO 75 / 35 78 / 32 153 PRO
17 TOMAN Marek RGCML 40657 PRO 74 / 36 80 / 31 154 PRO
VÁVRA Luboš . PRO 74 / 36 80 / 31 154 PRO
SCHOVÁNEK Robert GCPAR 541146 PRO 74 / 36 80 / 31 154 PRO
20 JUHANIAK Filip GCPRH 90240 PRO 77 / 33 78 / 32 155 PRO
21 BRADLEY Steve PGAC PRO 80 / 30 77 / 36 157 PRO
22 MAREŠ Otakar PGAC PRO 80 / 31 80 / 30 160 PRO
23 MAREŠ Jakub PGAC PRO 89 / 25 73 / 37 162 PRO
PETRÁČEK Jan GCHKR 350035 PRO 77 / 33 85 / 27 162 PRO
25 MOUČKA Jiří GCPRH 90040 PRO 86 / 24 79 / 32 165 PRO
26 NIČ Pavel sen. GCPRH 90405 PRO 85 / 26 87 / 24 172 PRO
27 KODRLE Tomáš GCTUL 1400141 PRO 87 / 23 87 / 27 174 PRO