Výsledky Czech PRO-AM Teaching Tour – 10.10. – Black Bridge

DSCN9590

Výsledky Czech PRO-AM Teaching Tour – 10.10. – Black Bridge

Kategorie PRO

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 ŠIMEK Vít PGAC PRO 69 / 41 69 PRO
2 SKOPOVÝ Petr GCHOD 0105333 PRO 71 / 39 71 PRO
3 KREJCAR Jaroslav PGCHK 1131158 PRO 72 / 38 72 PRO
4 LÉBL Ondřej GCHOD 0105967 PRO 74 / 36 74 PRO
5 ŠPŮR Ondřej GCKUH 1240283 PRO 75 / 35 75 PRO
6 LIZÁNEK Lukáš GFORU 1620013 PRO 75 / 35 75 PRO
7 ŠTROUGAL Petr GCPRH 0090070 PRO 76 / 35 76 PRO
8 KOMÍNEK Tomáš PGAC PRO 76 / 34 76 PRO
9 JUHANIAK Filip GCPRH 0090240 PRO 76 / 34 76 PRO
10 WAGNER Radek PGAC PRO 76 / 34 76 PRO
11 BRADLEY Steve PGAC PRO 76 / 34 76 PRO
12 JANDA JUN. Jiří GCSEM 0140036 PRO 77 / 33 77 PRO
13 STRACHOTA Květoslav GKLIS 0120128 PRO 77 / 34 77 PRO
14 HOLÝ Jiří jun. GCPDY 0080078 PRO 77 / 33 77 PRO
15 ŠTRYNCL Jiří GCLIB 0530008 PRO 78 / 33 78 PRO
16 KREJCAR Daniel NAMCC 0611892 PRO 78 / 32 78 PRO
17 MERGL Jan RGCML 0040485 PRO 79 / 33 79 PRO
18 KARL Herbert GC Kremstal PRO 79 / 31 79 PRO
19 VÁVRA Luboš . PRO 79 / 31 79 PRO
20 JANDA Jakub GCPRH 0090615 PRO 79 / 31 79 PRO
21 SCHOVÁNEK Robert GCPAR 0541146 PRO 80 / 30 80 PRO
22 IVANYUK Serhiy GCMST 0680328 PRO 81 / 30 81 PRO
23 KOŽELSKÝ Jiří PRO 82 / 28 82 PRO
24 JANDA Jiří PGAC PRO 82 / 28 82 PRO
25 AMBROŽ Pavel GKHNV 0570711 PRO 84 / 31 84 PRO
26 NĚMEC Petr PGAC PRO 89 / 22 89 PRO
27 MOUČKA Jiří GCPRH 0090040 PRO WD PRO

Kategorie – Apprentice – Playing Ab.

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 NEUWIRTH Matyáš GCBBR 1640862 PRO 76 / 34 76 PRO
2 FRONĚK Václav MTHGC 0850270 PRO 83 / 28 83 PRO
3 STÁREK David GCSPP 1070347 PRO 85 / 26 85 PRO
4 FILIP Jiří GKHNV 0570024 PRO 87 / 24 87 PRO
5 ZATLOUKAL Jan GCCHP 1440019 PRO 94 / 21 94 PRO
6 ORSZÁGH Marian GCBBR 1640580 PRO WD PRO

Kategorie Amatéři

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 LORENC Čeněk LGCPY 1801041 15,5 42 / 85 42 13,7
2 SKUHROVEC Pavel GCPRH 0091375 16,9 41 / 87 41 15,4
3 MÜLLER Jindřich GCKON 0440922 8,7 40 / 79 40 7,9
4 SRB Jakub GCHOD 0105271 2,3 39 / 72 39 2,0
5 IRSILGER Walter GC Kremstal 10,2 39 / 81 39 9,6
6 BAKOVSKÝ Pavel GKLIS 0120092 13,0 38 / 86 38 12,4
7 ŠUBRTOVÁ Markéta GCPRH 0091302 1,3 38 / 71 38 1,1
8 LUCQUE Riccardo PGCGC 1250160 13,7 37 / 88 37 13,4
9 KOUKAL Jiří BERGC 1540145 19,0 37 / — 37 18,6
10 ŠVARC Jakub GCPRH 0090979 1,1 35 / 76 35 1,1
11 SPOZDIL Jaroslav GKLIS 0120871 6,6 34 / 82 34 6,6
12 ŠEMBERA Jiří GCBBS 0942186 21,1 34 / 98 34 21,1
13 BOUČEK Zdeněk GCHOD 0100027 3,7 34 / 79 34 3,8
14 SPOHROVÁ Markéta GCBBR 1640342 3,6 34 / 78 34 3,7
15 BATUNA Adam GCMAP 1352121 25,8 34 / 98 34 23,8
16 SIONKO Libor ALBGC 1430154 4,7 33 / 81 33 4,8
17 ŠVEHLA Pavel GCBBR 1640001 5,4 33 / — 33 5,5
18 CECHOVÁ Kristina PGCHK 1131421 12,2 32 / 90 32 12,3
19 KALISTA Petr GCHOD 0105938 10,2 32 / 88 32 10,3
20 TRAN Tien GCPRH 0091359 11,7 31 / 93 31 11,8
21 HODEK Václav GCCKR 1011049 11,1 31 / 91 31 11,2
22 NGUYEN Thang GCPRH 0091539 6,2 30 / 89 30 6,3
23 SOCHOR Ivan GCMBU 0600025 12,4 30 / — 30 12,5
24 KALHOUS Richard GCBER 0500797 11,0 30 / 91 30 11,1
25 HOLOMEK Jiří GCBER 0501087 13,4 29 / 95 29 13,5
26 ŠIMÁK Jan GCCHP 1440805 22,6 29 / 103 29 22,6
27 PIŠTĚK Jan GKDDV 0470227 14,7 28 / 101 28 14,8
28 DOLEJŠ Jaroslav GKHNV 0571522 15,8 28 / 101 28 15,9
29 ŘEPOVÁ Josefína GCHOS 0784221 14,4 27 / — 27 14,5
30 SCHNIERER Marek LGCPY 1800365 8,8 25 / — 25 8,9
31 HÁJEK Martin GCKAR 0191037 18,6 23 / — 23 18,7
32 CZENDLIK Zbigniew GCOLO 0241005 18,7 21 / — 21 18,8
33 POSSELT Aleš CESGK 0983791 16,6 21 / 112 21 16,7
34 PELECH Josef GKPLD 0920621 31,4 15 / — 15 31,5