Beřovice 29.4.2013 – Nový ročník CPATT odstartoval!

Czechproamlogo Zastupne

Beřovice 29.4.2013 – Nový ročník CPATT odstartoval!

Dne 29.4.2013 odstartoval nový ročník Czech PRO-AM Teaching Tour turnajem v Beřovicích. Hojný počet účastníků dával tušit, že loňský ročník se setkal s pozitivním hodnocením a  pokračování bylo očekáváno s velkou netrpělivostí.

Přes skutečně aprílové a spíše pošmourné počasí  bylo hřiště připraveno famózně, za což patří velký díky jak vedení resortu v čele s panem Koukolem, tak i pracovníkům údržby hřiště v čele s head greenkeeprem panem Vozábem.

Turnaje se zúčastnil i P. Zbigniew Czendlik – patron celé tour, a přestože se zdálo, že jeho přímluva na „odpovědných“ místech nezabrala, a vypadalo to na to, že účastníci vydatně zmoknou, ukázalo se, že i Nejvyšší má golf rád a počasí po celou dobu vydrželo v přijatelných mezích. Zibi děkujeme….

Start proběhl v 9:00 jak bylo naplánováno odpalem p. Jiřího Moučky z prvního týčka, jak jinak než precizním. Dále pak startovalo 57 účastníků v celkem 16-ti  flightech. Poslední účastníci pak dokončili turnaj před 16:00.

Uhraná čísla byla více než kvalitní, což jasně dokumentuje to, že pan Martin Konečný – vítěz kategorie PRO – vyrovnal rekord hřiště, když „nastřílel“ úžasných 65 ran. Na nebo pod par hřiště se pak dostala více než 1/4 profesionálních hráčů.

Vítězem mezi amatéry se pak stal pan  Jaroslav Spozdil s výborným výsledkem 77 ran a počtem 44 stablefordových bodů, čímž snížil svůj HCP o téměř 2 body.

V hlavní kategorii PRO-AM zvítězilo družstvo ve složení Petr Skopový (PRO) a Jaroslav Spozdil (AM) celkovým výsledkem famózních 83 bodů. 

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem za účast. Těšíme se na shledanou při dalším turnaji ročníku 2013, který bude dne 20.5.2013 v Berouně. Přihlášky – ZDE

 

Leave a Reply