Charitativní večer na Mistrovství ČR v Mladé Boleslavi

Charity

Charitativní večer na Mistrovství ČR v Mladé Boleslavi

U příležitosti konání Mistrovství ČR Teaching PRO ve dnech 22. – 23. 6. 2014 v Mladé Boleslavi, se uskuteční charitativní večer s dovednostními soutěžemi v „golfových disciplínách“ jehož výtěžek poputuje na konto organizace, jejímž patronem je P. Zbigniew Czendlik a která pomáhá méně šťastným dětem v naplnění jejich života vzděláním a radostí. Start večera je od 19:00 hod.

Czech PRO-AM Teaching Tour je ctí, že může takto alespoň malou měrou přispět k záslužné činnosti, kterou P. Czendlik se svými spolupracovníky vykonává a která si jistě zaslouží pozornost a náš obdiv.

Prosíme všechny účastníky mistrovství, aby se zúčastnili tohoto večera. Vstupní poplatek do soutěže, který celý půjde na charitu je 300,- Kč.

Pro účastníky charitativní akce bude zdarma připraveno pohoštění v japonském stylu poskytnuté partnerem mistrovství a celé tour společností KÓBE Restaurant – SUSHI Point.

Zároveň proběhne dražba dresu s vlastnoručním věnováním a podpisem od devítinásobného držitele Zlatého míče ČR pana Petra Čecha, který do dražby věnovala společnost Sport Invest Group.

Děkujeme Vám.