Czech Pro-Am Teaching Tour: Radost ve Mstěticích

Mstetice Cenek 3

Czech Pro-Am Teaching Tour: Radost ve Mstěticích

Náhradník může být lepší než základní sestava. Dokázal to turnaj ve Mstěticích, v náhradním srpnovém termínu místo původního dubnového. Kdo se loni tetelil v dešti, spotřeboval tentokrát hodně krému. Vše vyšlo na jedničku, počasí, kondice hřiště, catering a hlavně výsledky.

Poprvé za dobu, co existuje kategorie Apprentice, předčil její hráč všechny ostatní: Jakub Švarc z Golf Clubu Praha zahrál bezchybných 66 ran (-6) a přinesl nejlepší skóre dne. Mezi učícími profesionály rozhodovalo play-off, v němž se rovněž poprvé sešli dva zahraniční hráči. Jamel Sahli parem na první dodatečné jamce, desítce, předčil soupeře, kterým byl Mike Newell (oba 69). Třetí do rozstřelu, Jiří Němeček, už byl mezitím pryč a nenastoupil. O 4. místo se s parem 72 dělili Pavel Ambrož, Lukáš Hrouda a Petr Skopový.

Zvláštní cena připadla Pavlu Ničovi seniorovi, který ze žlutých odpališť zahrál svůj věk: 72 ran! Mezi amatéry triumfoval z posledního flightu Vladimír Samek (44 bodů). Týmy vyhráli Jiří Němeček a Karel Kučera, který svými 42 body podtrhl úspěšný den GC Praha.

Příští, letos předposlední turnaj série, se koná 7. září na hřišti Beroun GC. Poděkování patří všem partnerům v čele s vodou Kirvi, oblečením Kjus a restaurací Katr.

Registrace na další turnaj v Berouně 7. září – ZDE

 

Galerie