Czech Pro-Am Teaching Tour tisková konference 9.4.2018 Golf Resoft Black Bridge

Tiskovka2

Czech Pro-Am Teaching Tour tisková konference 9.4.2018 Golf Resoft Black Bridge

Již 7. ročník série golfových turnajů Czech Pro-Am Teaching Tour se odehraje v sezoně 2018. Společná série učících profesionálů a amatérských hráčů se letos podívá v sedmi kolech a šesti turnajích na čtyři hřiště v Praze a jejím bezprostředním okolí. Soutěž hrají profesionálové na rány a amatéři na stablefordové body jednak samostatně, ale rovněž ve společné kategorii dvojic.

„Tour je stabilizovaná, za ty roky se usídlila pevně v kalendáři. Máme radost ze spolupráce hřišť, kde se turnaje konají, z podpory české PGA, která zaštiťuje dvoudenní mistrovství republiky, a hlavně z pomoci všech partnerů,“ řekli zakladatelé a organizátoři série Jiří Moučka a Jan Juhaniak při představení nového ročníku v Black Bridge Golf Resortu.

Hlavním partnerem série je již třetí sezonu značka No-H2O, zajišťující mytí vozidel i golfového vybavení nejen bez vody, ale také bez škodlivé chemie i brusných přípravků.

Tour má opět charitativní podtext. I letos se budou vybírat prostředky na onkologickou léčbu malé Viktorky Mužíkové, které už finance pomohly zakoupit například běžecký pás. V plánech pořadatelů je také uspořádat menší turnaj Pro-Am pro děti, a to v létě na 9jamkovém hřišti v Motole.

Vítězství v sérii obhajuje profesionál Petr Nič. Na šampiona letos opět čeká kromě mnoha věcných cen jako ta hlavní obraz od akademického malíře Rumena Sazdova.