Drama v Beřovicích.  Jakub Janda vyhrál CPATT v play-off

Drama v Beřovicích. Jakub Janda vyhrál CPATT v play-off

Drama v Beřovicích. Jakub Janda vyhrál CPATT v play-off

berovice_2015_image303Při startu nového ročníku Czech Pro-Am Teaching Tour (CPATT) se v Beřovicích všechno sešlo na jedničku. Parádní počasí, dobře připravené hřiště, příjemná atmosféra ve flightech a drama do poslední chvíle. Úvodní podnik série českých golfových učitelů vyhrál až v rozstřelu na druhé jamce Jakub Janda, který udolal Petra Skopového poté, co úvodních 18 jamek obešli se skóre 68 (-4). Za nimi pak na třetím místě skončil Vít Šimek se 69 ranami.

Mezi amatéry zvítězil se 42 stablefordovými body Michal Zrzavý před čtveřicí pronásledovatelů se 37 body. Petr Skopový si spravil chuť alespoň cenou za vítězství v pro-am týmech, kde uspěl ve dvojici s Jaroslavem Spozdilem. Dohromady posbírali 78 bodů.

Ve vložené soutěži Nearest to pin se nejlépe dařilo profesionálovi Štefanu Páleníkovi a amatérovi Jaroslavu Jelínkovi.

berovice_2015_image315Dopolední mlha posunula start turnaje zhruba o půlhodinu, pak ale vykouklo slunce. A v úžasné jarní kulise rozkvetlých stromů, keřů a pampelišek vládla tradičně dobrá nálada a atmosféra. Hráči po úvodním zdržení strávili na hřišti zhruba pět hodin, po skončení kola si pak pochvalovali občerstvení v beřovické restauraci. Také hřiště bylo po zimě v dobré kondici.

image452
Pořadatelům zkrátka vyšlo vše, včetně počasí a hráči tak neměli šanci vyzkoušet v praxi vybavení od skotské prémiové značky ProQuip, nového partnera celé série, který obléká rydercupová mužstva Evropy i USA ve všech možných povětrnostních podmínkách už přes třicet let. Právě ProQuip a další partner tour Delor věnovali ceny do turnaje.

„Chtěli bychom poděkovat nejen partnerům, ale také beřovickému klubu za povedený vstup do již čtvrtého ročníku naší série,“ uvedl za pořadatele při vyhlášení cen Jan Juhaniak.

Výsledky
Kompletní výsledky z Beřovic ZDE
Money list
Pořadí letošního money listu  ZDE
Galerie
Kompletní galerie z Beřovic ZDE
Další podniky CPATT
Další podnik CPATT je na programu 25. května, kdy se hraje na Zbraslavi. O měsíc později – 21. a 22. června – se pak hraje dvoudenní domácí šampionát golfových trenérů. Kalendář série si prohlédněte ZDE