Druhý turnaj CPATT 2013 – Beroun 20.5.2013

IMG 5738

Druhý turnaj CPATT 2013 – Beroun 20.5.2013

Dne 20.5.2013 proběhl druhý turnaj CPATT 2013 na krásně připraveném hřišti Berounského golfového klubu v areálu Na Veselé. Přestože počasí nebylo v noci před turnajem nakloněno kvalitní hře a příjemným zážitkům, příkladnou péčí všech odpovědných pracovníků golfového resortu nás ráno po vydatné celonoční bouři čekalo kvalitně připravené hřiště. Díky proto všem, kteří jeho přípravě věnovali svůj čas i energii.

Vzhledem k organizačním okolnostem startoval první flight již v 8:40 a pánové Jiří a Petr Němečkovi spolu se svými amatéry pány Javorským a Slavíčkem se vydali zdolávat nástrahy hřiště, které se již pilně připravuje (a to i vzrůstem roughů a semiroughů) na příští týden a pořádání turnaje Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013.

Postupně se do turnaje zařadilo na 60 hráčů, kteří předvedli výkony, které by jistě obstály i příští týden. Místy velice nepříjemný nárazový vítr pak ubíral možnost útočit na ta nejlepší čísla z loňského ročníku, byť nakonec jen o jednu jedinou ránu.

Po turnaji zakusili všichni účastníci pohostinnost místní klubové restaurace s opětovně perfektně připraveným servisem pod vedením místního gastronomického panovníka p. Krále a paní Břehové. Děkujeme jim za profesionální přístup k celé akci.

Vítaným zpestřením byla ochutnávka vín z Novozélandské a Australské provenience, které někteří hráči využili do pozdních hodin, čest jejich památce! Za provedení ochutnávky děkujeme pořadatelské firmě.

Vítězem turnaje v kategorii PRO se stal p. Petr Štrougal oslnivým výkonem 70 ran, když na paty mu pilně šlapali pánové Komínek a Skopový spolu s Filipem Juhaniakem.

V kategorii amatérů pak s přehledem zvítězil pan Michal Šíma, který tak navázal na své loňské prvenství na turnaji v Beřovicích a stal se prvním hráčem, který dokázal zvítězit ve více než jednom turnaji CPATT. Gratulujeme.

V hlavní kategorii týmů pak kralovali pánové Vít Šimek (PRO) a Michal Šíma výkonem 67 stablefordových bodů.