Finálový turnaj na Černém Mostě – informace pro hráče

Finálový turnaj na Černém Mostě – informace pro hráče

Jelikož se jedná o finálový turnaj Czech PRO-AM Teaching Tour 2016 je povinností každého profesionálního hráče zúčastnit se slavnostního vyhlášení. Účast je žádoucí i u amatérských hráčů.

Budeme jako každoročně dražit dres brankářské legendy Petra Čecha. Výtěžek z této dražby poputuje Viktorce Mužíkové, dětské pacientce, která prodělala onkologické onemocnění mozku. Vydražená částka bude na místě předána otci Viktorky.

Organizátoři zdvořile žádají všechny hráče, aby se této charitativní akce zúčastnili nebo alespoň finančně přispěli. Svůj příspěvek můžete odevzdat již při Vaší registraci. Děkujeme.

Organizátoři také vyplatí Prize Money nejlepšímu z Apprentice a to 3.000 Kč. Podmínkou vyplacení je osobní přítomnost na slavnostním vyhlášení.

Na začátku a v průběhu sezony pravidelní hráči Czech PRO-AM Teaching Tour obdrželi informativní brožurky naší o tour. Při slavnostním vyhlašování proběhne losování z těchto brožurek (vezměte si je s sebou). Pokud jste brožurku neobdrželi nebo ztratili, můžete do losování dát Vaši vizitku. 🙂

Těšíme se na Vás a doufáme, že se uvidíme i navzdory chladnému počasí.

Startovní listina bude k dispozici v pátek večer.

Honza, Jirka a Radka