Mistrovství ČR Czech PRO-AM Teaching Tour

Beroun 01

Mistrovství ČR Czech PRO-AM Teaching Tour

Tradiční turnaj a místo, ale pro letošek nový termín, to je dvoudenní mistrovství Czech PRO-AM Teaching Tour. Hraje se v pondělí 22. a v úterý 23. června v Berouně.

Postupný start je od 9.00, startovní listina bude zveřejněna během víkendu. Slavnostní vyhlášení s tombolou proběhne v úterý po skončení druhého hracího dne a prosíme profesionály, aby svou účast na ceremoniálu brali jako samozřejmou a chcete-li, povinnou. Po vyhlášení bude otevřeno občerstvení.

V tombole čeká na účastníky pět věcných cen. Výtěžek z prodeje lístků půjde jako obvykle na pomoc nemocné Viktorce Mužíkové. Generálním partnerem tour je voda Kirvi, hlavním partnerem PGA Czech a patronem Radek Štěpánek.

Pozor na dvě změny na hřišti: nová hranice na jamkách 5 a 8 (aut místo dřívějších červených kolíků) a nový free drop vlevo za vodou na jedničce (stejný jako na jamkách 13, 14 a 15). Další informace vám dodá startér.

Myslete také na pondělní dopravu a včasný příjezd před startem. Těší se na vás promotéři Jiří Moučka a Jan Juhaniak. Hezkou hru!