Mistrovství Czech PRO-AM Teaching Tour: v Berouně triumfoval Nič

IMG 9176 V2

Mistrovství Czech PRO-AM Teaching Tour: v Berouně triumfoval Nič

Skvělý finiš druhého kola přinesl Petru Ničovi vítězství o jednu ránu na dvoudenním mistrovství Czech PRO-AM Teaching Tour v Berouně, zaštítěném generálním partnerem Kirvi, vodou Vikingů z Faerských ostrovů.

Učící profesionál ze sousedního Albatrossu zahrál po pondělních 71 ranách druhý den ještě o dvě lépe a jeho 69 úderů dalo dohromady celkových 140, tedy 4 pod par. Druhý skončil Rudolf Nechanický junior (72-69) a třetí o další dvě rány zpět Jiří Němeček (71-72).

Nič druhý den nejprve zachránil klíčový par na 14. jamce z bunkeru a pak vystřihl smršť tří birdie za sebou, díky nimž mu nevadilo ani bogey na poslední jamce. „Hrál jsem naplno, protože jsem nevěděl, jak na to jsem v porovnání s ostatními. Jsem rád, že jsem si splnil jeden z cílů sezony,“ řekl vítězný Nič, jehož atakoval druhý Nechanický v každém kole jedním eaglem.

Čtvrté místo obsadil Ondřej Lébl, který vedl po prvním kole se 70 ranami, po nichž ale následovalo 74. Lébl ovšem vyhrál týmovou soutěž spolu s nejlepším individuálním amatérem, kterým byl Petr Neústupný. Ten za dva dny nasbíral 81 bodů a výrazně přispěl do celkového součtu 157 s Léblem.

V kategorii Apprentice rozhodovala rozehrávka, ve které díky paru na první dodatečné jamce zvítězil Jan Hejna (70-78) nad Tomášem Podrabským (74-74).

Amatérský Nearest to pin (jamka č. 11) patřil první den Ladislavu Chadrabovi a druhý Lucii Váchové. Nejpřesnějšími profesionály na jamce číslo 6 byli Michaela Valášková a Jaroslav Petr. A pokud by se vypisovala kategorie Největší štěstí, bez konkurence by zvítězil Marek Toman. Profesionál totiž v charitativní tombole na pomoc nemocné Viktorce Mužíkové vyhrál obě hlavní ceny, triko patrona tour Radka Štěpánka i dres Petra Čecha, obojí s podpisy hvězd.

Další turnaj Czech PRO-AM Teaching Tour se koná 20. července na Panoramě Kácov.

Registrace ZDE

 

Galerie

foto Ivan Paggio