CPATT 2014 Černý Most by GHC Genetics ovládl Jakub Janda

041

CPATT 2014 Černý Most by GHC Genetics ovládl Jakub Janda

Za krásného pozdně letního nebo ranně podzimního počasí vyvrcholil v pondělí 6.10.2014 letošní ročník Czech PRO-AM Teaching Tour finálovým turnajem presented by GHC Genetics v Praze na Černém Mostě. Ozdobou turnaje byla účast pana Ivana Lendla, který také  předal ceny vítězům samotného turnaje i celého ročníku 2014.

FINALE2014

A to že se jedná o finálový turnaj bylo zřejmé i z toho, že poprvé v historii CPATT rozhodovalo o vítězi turnaje play-off, a to dokonce mezi třemi profesionály, kteří dosáhli po 18-ti jamkách výsledku 70 (tedy 2 rány pod par hřiště). Rozehra se uskutečnila na jamce číslo 18 a perfektní příhrou na green a proměněným patem do birdie ji pro sebe získal Jakub Janda. Dělení druzí tak skončili Tomáš Komínek a Rudolf Nechanický jr.

Mezi amatéry přesvědčivě zvítězila Aneta Bičišťová (47 stb.), před Martinem Hájkem (44 stb.) a Pavlem Pummerem (42 stb.). Ozdobou byl i výkon Tomáše Vystyda, který zahrál 73 ran brutto.

V kategorii týmů PRO-AM vyhráli rekordním ziskem 83 stablefordových bodů Aneta Bičišťová a Robert Schovánek.

Děkujeme všem hráčům za účast, partnerům za jejich podporu a doufáme, že se spolu shledáme při plánovaném dalším ročníku Czech PRO-AM Teaching Tour 2015.