Na Karlštejně triumfoval Jan Juhaniak

Image043 E1379366672799

Na Karlštejně triumfoval Jan Juhaniak

S rekordním počtem 85 účastníků pokračovala CPATT 2013 v pondělí 16. 9. 2013 dalším dílem v Golf Resortu Karlštejn za občasného deště a větru.

Účastníci turnaje se začali sjíždět již od brzkých ranních hodin a přes nepříznivé klimatické podmínky vzali přípravu na turnaj velice zodpovědně a driving range byl tak již od brzkých ranních hodin svědkem nebývalé aktivity.

Srdečné poděkování míří k managementu resortu, který umožnil svým vstřícným přístupem uspořádání této akce. Rovněž techničtí pracovníci připravili hřiště do kondice, za kterou by se rozhodně nemusela stydět ani hřiště na PGA Tour či European Tour.

Start turnaje byl naplánován na 9:00 hodin a přesně v tento čas provedl první odpal, jako již tradičně, profesionál z GC Praha pan Jiří Moučka. Postupně pak startovalo více než 20 flightů až do odpoledních hodin. Vzhledem k počtu účastníků se proto nelze divit, že poslední hráči dorazili do klubovny až hluboko po 18 hodině.

I přes nepřízeň počasí byly k vidění krásné výsledky a pan Jan Juhaniak osvědčil svou znalost hřiště, na kterém dříve působil jako HEAD-PRO a výkonem 71 ran stanovil již po 6-ti dohraných flightech skóre tzv. „leader in clubhouse“ na nadstandardní hodnotě 1jednoho úderu pod par. Jak se později ukázalo, nikdo již tento v nelehkých klimatických podmínkách zahraný výsledek nedokázal překonat a pan Juhaniak tak po zásluze zvítězil.

Děkujeme pracovníkům resortu, gastronomickému servisu místní restaurace Kolkovna a také všem účastníkům za krásný turnaj a těšíme se na shledanou při velkém finále celého ročníku 2013 dne 14. 10. 2013 na Černém Mostě.