Ničův vítězný hattrick v Berouně

Beroun 2020 2

Ničův vítězný hattrick v Berouně

Už potřetí na letošní Czech Pro-Am Teaching Tour a podruhé v Berouně vyhrál turnaj Petr Nič.

Učící profesionál z Albatrossu se radoval z vítězství stejně jako v červnu při dvoudenním mistrovství na stejném hřišti a rovněž jako v červenci v Kácově. Tentokrát zvítězil výsledkem 69 (-3), s třemi birdie bez bogey. „Neměl jsem žádný problém, ještě tam pár puttů nespadlo. Sezona je výborná a těším se, že to vše potvrdím při závěrečném turnaji na Černém Mostě,“ řekl Nič.

O ránu druhý skončil mezi teaching profesionály Květoslav Strachota. Na výsledku 71 (-1), dělícím třetí místo, se sešla pětice Vojtěch Dostál, Jamel Sahli, Petr Skopový, Marek Toman a Jiří Němeček. Do paru 72 se ještě dostali na děleném osmém místě Luboš Vávra, Jaroslav Krejcar a Jaroslav Petr.

Mezi týmy triumfovali se 78 body Květoslav Strachota a Jaroslav Spozdil. Ten byl druhý v kategorii amatérů (38 bodů), když o stablefordový bod lépe skončil vítězný Vladimír Oliva junior. Třetí místo s 37 body obsadil Richard Kalhous. Na rány byla v paru 72 nejlepší hráčka místního klubu Kristýna Zgaburová.

Skvělý výsledek se zrodil také v kategorii Apprentice, kde stejně jako Nič zahrál 69 vítězný Jan Hejna. Hřiště Beroun GC bylo ve skvělé kondici, pouhý týden po konání turnaje Ladies European Tour, a hráči toho dokonale využili. Nearest to pin měli profesionál Jan Juhaniak (č. 6) a amatér David Rozvald (č. 11).

Poslední turnaj 9. ročníku série se koná v pondělí 5. října na Černém Mostě.

Registrace na turnaj ZDE