PROQUIP – Ahead of the Game – Partner vybavení tour

PROQUIP – Ahead of the Game – Partner vybavení tour

Partner vybavení tour

proquip_logo

Základem výroby funkčního oblečení ProQuip jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní hydrofilní technologie ( laminace voděodolné membrány podobně jako např. u GoreTex). Tyto látky jsou zárukou výroby oděvů, které odolávají větru i dešti. Za vše hovoří 3-letá záruka nepromokavých oděvů, která garantuje naprostou voděodolnost nebo např. svetry, které vydrží v dešti až 24hodin! Oblečení je velmi prodyšné, odvádí z těla veškerou vlhkost a zároveň stále udržuje optimální tělesnou teplotu, která je důležitá pro maximální komfort během hry. Oděv je velmi jemný, nešustí, nemačká se a hráč si ho může upravit přímo na tělo dle svých potřeb.

Ryder Cup a ProQuip.

Toto spojení trvá již přes 30let, ale málokdo u nás ví, že právě skotská značka ProQuip obléká týmy na Ryder Cupu nepřetržitě již od roku 1983. Tehdy si ji poprvé vybral americký tým a inspiroval tak evropské hráče pro další ročníky. ProQuip si na loňském Ryder Cupu v Gleneagles zvolil i vítězný evropský tým, vedený kapitánem Paulem McGinleym. V Irsku v roce 2006 a ve Walesu v roce 2010, úspěšně čelilo oblečení ProQuip těm nejdrsnějším povětrnostním podmínkám v historii Ryder Cupu. Díky svým mimořádným funkčním vlastnostem je považována za jedno z nejkvalitnějších oblečení v golfovém Světě, odolné vůči všem povětrnostním podmínkám. Proto je více jak 30 let preferovaným dodavatelem oblečením do deště pro Americký i Evropský rydercupový tým (déle, než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení).

Nyní tedy máme jedinečnou možnost, zahrát si, stejně jako hráči na Ryder Cupu, v jednom z nejlépe hodnoceném, funkčním oblečení na golfovém trhu.

Od března 2015 je ProQuip v ČR partnerem PGA C.

rydercup
pgac_logo