Sport Invest Group – Marketingový partner tour

Sport Invest Group – Marketingový partner tour

Sport Invest Group – Marketingový partner tour

Sport se stále více prolíná s byznysem. Stává se jeho součástí. I proto úzké spojení sportovců a firem dává smysl, pokud je kvalitně připravené a zrealizované. A přesně to je naše parketa. Díky nám je takové propojení prospěšné pro obě strany.

V rámci SPORT INVEST Group zastupujeme přes 350 sportovců. Naší ambicí není zastupovat jich co nejvíce, sázíme jednoduše na ty nejlepší. Máme proto v týmu olympijské vítěze, mistry světa, úspěšné fotbalisty a hokejisty. Všichni mají velké charisma, svou image, své příběhy. Jsou to značky. K nim pak vyhledáváme nové talenty. Příští hvězdy. Tvoříme tak dokonalý mix do budoucna.
Naši sportovci vědí, co chtějí. Mají jasný tah na branku a vědomí, že to dokážou. Rádi spolupracujeme s firmami, které mají podobné smýšlení. Nabízíme jim nejen hvězdné tváře, ale komplexní služby. Připravujeme pro ně ucelené koncepty a strategické návrhy. Radíme jim, jak začlenit sportovce do jejich komunikačních plánů, řešíme PR. Pomáháme jim elegantně, efektivně a nenásilně zakomponovat projekty s našimi hvězdami do celé reklamní komunikace a obchodních plánů.

Nevěnujeme se jen vrcholovému sportu, snažíme se sport prezentovat takový, jaký opravdu je. Proto se spolupodílíme na celoplošné a zároveň regionální webové sportovní televizi TVCOM.cz, která každý den nabízí on-line přímé přenosy z vybraných soutěží ve fotbalu, basketbalu, házené, florbalu a dalších sportů. TVCOM.cz je český unikát – můžete na ní zhlédnout až 200 přímých přenosů najednou a dalších více než 25 tisíc videí v archivu. Její návštěvnost neustále roste.

Ve SPORT INVEST Group žijeme sportem a pozitivní emoce, které v sobě sportovní zápolení nese, přenášíme na obchodní partnery. Mám radost, že se nám to daří a že propojení našich sportovců s vybranými značkami funguje.
Český sport silné partnery potřebuje, aby byli čeští reprezentanti i do budoucna úspěšní. Bez pomoci firem další vítězství a trofeje jednoduše nebudou, neboť státní systém podpory sportu je nedostatečný. Koneckonců triumfy a medaile v Soči jsou jasným důkazem – cesta k nim byla možná zejména díky podpoře ze soukromých zdrojů. Pokud se rozhodnete pomoci tuzemskému sportu, aby i v příštích letech přinášel fanouškům radost, spojte se s námi.

 

David Trávníček
Předseda představenstva
SPORT INVEST Marketing, a.s.

Tereza Vlková
Výkonná ředitelka
SPORT INVEST Marketing, a.s.

sportinvest_cech sportinvest_strelkyne sportinvest_bezky sportinvest_cech_bubny