Šampionát začal lijákem

IMG 0913

Šampionát začal lijákem

Liják provázel většinu prvního dne Mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour v Berouně. Skvěle připravené hřiště i hráči však nepřízeň počasí ustáli, a tak se mohlo úvodní kolo zdárně dohrát.

V polovině šampionátu šel do vedení Rudolf Nechanický junior, který má Beroun nachozený a už zde zná pocit vítěze. Zahrál 68 ran, 4 pod par, mj. se čtyřmi birdie na pětiparech a jediným bogey na tříparové jedenáctce.

Druhý je Vojtěch Dostál s 70 údery (ovšem s osmičkou na pětiparové pětce) a třetí nestárnoucí a neúnavný Jiří Janda se 71 ranami. V těžkých podmínkách se pod výsledek 80 dostalo hned 26 učících profesionálů a dva amatéři, Samuel Nguyen a Pavel Skuhrovec, získali 40 stablefordových bodů.

Finále se hraje v úterý od 9 hodin z obou týček.

Po turnaji proběhne dobročinná tombola o pět cen včetně dresu Petra Čecha a trika Radka Štěpánka. Výtěžek bude předán rodině nemocné Viktorky Mužíkové. Účast na vyhlášení výsledků je pro všechny profesionály povinná a samozřejmě vítáni jsou všichni amatéři. Po ceremoniálu a tombole bude připraven malý raut od dlouholetého partnera tour, restaurace Kobe.