Termíny Czech Pro-Am Teaching Tour 2019

IP175948

Termíny Czech Pro-Am Teaching Tour 2019

V pořadí již osmý ročník Czech Pro-Am Teching Tour zná termíny svých turnajů. V nové sezoně 2019 se tradičně bude hrát v pondělí a jednou, při dvoudenním mistrovství, také v úterý. Hlavními novinkami jsou ovšem hřiště.

Po obvyklém úvodu sezony na konci dubna ve Mstěticích a rovněž již ustáleném dvoudenním květnovém šampionátu v Berouně se tour poprvé za dobu své existence podívá na Albatross. Bude to koncem června, jen měsíc a půl před tamním turnajem PGA European Tour.

Novinkou v kalendáři je také červencový Karlštejn, prověřený řadou domácích i mezinárodních turnajů, včetně European a Challenge Tour.

Jako vítané zpestření se po úspěšné premiéře v roce 2018 vrací vložená srpnová sobota, patřící bonusovému turnaji v Golf Clubu Praha, kde se na devět jamek znovu utkají týmy složené z jednoho profesionála a tří dětských hráčů či hráček. Turnaj je pořádán ve spolupráci s PGA Czech.

V září se Czech Pro-Am Teaching Tour opět vrátí na předposlední turnaj sezony do Berouna. Finále se pak koncem září, znovu již tradičně, odehraje na pražském Černém Mostě.

Czech Pro-Am Teaching Tour je otevřená série učících profesionálů a výkonnostních amatérů, kteří spolu hrají jak ve dvojicích, tak v samostatných kategoriích. Mezi cíle tour patří zlepšování sportovní i společenské úrovně golfu, posilování jeho pozice a také přesah, jemuž pomáhá charitativní podtext akcí, s pravidelnými dobročinnými sbírkami a aukcemi. 

Czech Pro-Am Teaching Tour 2019
29. 4. Mstětice
20. – 21. 5. Beroun (mistrovství)
24. 6. Albatross
15. 7. Karlštejn
10. 8. Motol (Kids Pro-Am s PGA Czech)
9. 9. Beroun
30. 9. Black Bridge (finále)