Úspěšná tradice Kids PRO-AM pokračovala

PHOTO 2020 08 17 15 54 22

Úspěšná tradice Kids PRO-AM pokračovala

Tradice srpnových juniorských Pro-Am turnajů byla dodržena i letos, a tak se o třetí srpnové sobotě konal na hřišti Golf Clubu Praha devítijamkový Kids PRO-AM 2020. Zúčastnili se jej opět učící profesionálové a jejich mladí svěřenci z klubů a tréninkových středisek.
Skvěle připraveného hřiště, příznivého počasí a letní atmosféry využili všichni k výborným výkonům. Hrálo se systémem Texas Scramble, s profesionálem a třemi amatéry. Všech šest týmů bylo nakonec ve výsledkové listině rozděleno vždy odstupem jedné rány.
Vítězství s 32 ranami přinesl tým, který vedl Filip Juhaniak a kde dále hráli Sebastián Hájek, Jiří Musil a Timea Kratochvílová. Stříbro patřilo týmu Jiřího Moučky (Ondřej Rous, Jakub Hlubocký, Matyáš Nový) a bronz získalo družstvo Jakuba Švarce (Patrik Vančura, Petr Tran, Adam Pokorný).
Stupně vítězů tedy patřily výhradně profesionálům, spojeným s hřištěm GC Praha. Znalost místních podmínek a zkušenost rozhodovaly, ale výsledky nebyly tím nejdůležitějším. Vyhráli totiž všichni, kdo se zúčastnili a prožili krásný den na golfu, na který se nezapomíná.