V Mladé Boleslavi triumfoval Jiří Štryncl

Image030

V Mladé Boleslavi triumfoval Jiří Štryncl

Rozjetá série CPATT 2013 nezná oddechu ani o letních prázdninách, a proto pokračovala dalším dílem dne 8.7.2013 v Mladé Boleslavi.

Jak již je tradicí, postarali se pracovníci resortu pod vedením pánů Romana Svobody a Lukáše Chmelaře o skvěle připravené hřiště dle pokynů legendy českého golfu pana Jana Juhaniaka, a tak bylo v krásném pondělním dni postaráno o strhující zážitky pro všechny účastníky i diváky turnaje.

Jiří Štryncl, vítěz v kategorii PRO, si dokráčel pro vítězství zcela suveréně a po pěti birdie a dvou boggie dosáhl opět (jak je už asi jeho tradicí pokud na turnaji CPATT zvítězí) skóre 3 údery pod par hřiště a první místo tak vybojoval s náskokem 3 ran před Vítkem Šimkem.

V kategorii amatérů si neochvějně kráčel pro vavříny určené vítězi pan Pavel Holeček a jeho galapředstavení se zastavilo na čísle 44 stablefordových bodů. Ještě štěstí pro ostatní, že musel na 18-té jamce skončit, neboť hrozilo, že by atakoval snad i hranici bájné 50-ky!

Po perfektně odvedené práci catteringu resortu se všichni účastníci rozjeli domů a již se tešíme na další díl seriálu, kterým bude Mistrovství ČR teaching PRO v ostravských Šilhéřovicích ve dnech 4.-5.8.2013.