Za účasti Ivana Lendla zvítězil Lukáš Hrouda

021

Za účasti Ivana Lendla zvítězil Lukáš Hrouda

Za účasti tenisové legendy a světového sportu vůbec, pana Ivana Lendla, zvítezil v posledním díle podniku CPATT 2013 Lukáš Hrouda, který dokázal pokořit hřiště na Černém Mostě v resortu Black Bridge a zahrát dvě rány pod par hřiště, které zejména kvalitou greenů nezaostávalo za předními resorty v European Tour i na PGA Tour.

Závěrečný flight CPATT - Černý Most 14.10.2013 

Za krásného počasí začal v pondělí 14.10.2013 s nepatrným zpožděním způsobeným mlhou poslední díl druhého ročníku série turnajů pro profesionální učitele golfu a kvalitní amatérské hráče – Czech PRO-AM Teaching Tour.

Hřiště bylo připraveno na špičkové úrovni, za což patří dík presidentu klubu panu Pavlu Švehlovi s jeho týmem pod vedením Veroniky Pahorecké a i počasí, díky přímluvě účastníka turnaje P. Zbigniewa Czendlika, se na druhé říjnové pondělí vydařilo až neuvěřitelně. 

Catering a zázemí klubu a restaurace pak famózními kulinářskými přispěl k pohodovému a krásnému dni stráveném při finálovém turnaji CPATT – děkujeme za to zejména p. Pavlu Trnkovi a jeho týmu z místní restaurace, kam by něměly opomenout za výtěčným gastronomickým zážitkem směřovat kroky každého návštěvníka resortu Black Bridge.

V posledním flightu nastoupili v 10:50 minut na start otec a syn Juhaniakové, kteří bojovali o celkové prvenství v Money Listu CPATT 2013. Jejich partnery pak nebyl nikdo menší než Ivan Lendl, vášnivý golfista a sportovní světová legneda a fotbalový intrnacionál, toho času amatérský golfista s profesionálními paramatry Libor Sionko.

Jejich souboj sliboval krásné sportovní zážitky a s přibívajícím časem bylo zřejmé, že ač v turnaji zvítězí výborným výkonem Lukáš Horuda, udrží Filip Juhaniak celkové prvenství a kvalitním výkonem se stanem druhým celkovým vítězem CPATT.

Vyhlášení vítězů s účastí p. Ivana Lendla, Leoše Mareše, Zbigniewa Czendlika a dalších známých a výtečných osobností pak bylo skutečnou třešničkou na dortu zvaném Czech PRO-AM Teaching Tour 2013.

Celkový vítěz CPATT 2013

 

 

 

 

 

 

Děkujeme Všem partnerům ročníku 2013 a těšíme se na shledanou v ročníku příštím – CPATT 2014, který začíná 21.4.2013 v Beřovicích.