Za účasti Ivana Lendla zvítězil na Karlštejně Lukáš Hrouda

ILBS

Za účasti Ivana Lendla zvítězil na Karlštejně Lukáš Hrouda

Dne 26.5.2014 proběhl na Karlštejně druhý turnaj letošní série Czech PRO-AM Teaching Tour. V krásném počasí se na golfové hřiště sjelo více než 100 hráčů, kteří  od 9:00 vyrazili z odpališť číslo 1 a 10 do boje o prize money a hodnotné ceny věnované partnery tour.

Ozdobou turnaje byla nepochybně účast pana Ivana Lendla, reamaterizovaného hráče, který je legendou světového tenisu a sportu vůbec. Jeho účasti si nesmírně vážíme a doufáme, že nám zachová přízeň i do budoucna.

Ve vyrovnaném poli profesionálních hráčů slavil vítězství s výsledkem 71 ran, tedy jeden úder pod par hřiště, pan Lukáš Hrouda před Lukášem Lizánkem se 72 ranami a dalšími čtyřmi profesionály srovnanými na 73 ranách.

Mezi amatéry pak na přesvědčivé vítězství dosáhl výkonem 43 stablefordových bodů pan Martin Král, před Alešem Komárkem (39 b.) a Zdeňkem Sartorisem (rovněž 39 b.)

Marketingový partner turnaje, společnost Sport Invest Group, při vyhlášení vítězů překvapil losováním mezi všemi účastníky turnaje o 2 vstupenky na ligové utkání německé Bundesligy na hřišti Bayernu Mnichov. Vylosovaný šťastlivec projevil nefalšovanou radost a svižným úprkem přispěchal pro vyzvednutí své výhry. Více zde

Dalším turnajem série bude 22.-23.6.2014 Mistrovství ČR Teaching PRO v Mladé Boleslavi.