CZECH PRO-AM Teaching Tour

Dostál podruhé vítězný na Czech Pro-Am Teaching Tour

Zář 5, 2022

Dva eagly na cestě k vítězným 66 ranám zahrál Vojtěch Dostál v Royal Beroun Golf Clubu a stal se prvním dvojnásobným šampionem Czech Pro-Am Teaching Tour v letošní sezoně. Šest ran pod par v kartě učícího profesionála z Černého Mostu znamenalo výhru o tři údery před Vladimírem Velenským (69).

„Dobré rány a dobré putty,“ odpověděl Vojtěch Dostál na otázku, jak zahrál eagly na sedmičce a osmnáctce. Na hřišti přitom ještě nevěděl, že si před startem zabouchl v autě na parkovišti klíče. „Měl jsem čistou hlavu a problém vyřešil po dohrání kola zámečník,“ dodal spokojený vítěz.

O třetí místo se na 71 ranách dělil Tomáš Gryc a Jiří Němeček, který měl eagle na pětiparové patnáctce. Do paru se dostali ještě Marek Toman a Robert Houdek, dělící se na 72 úderech o pátou příčku. Sedmý skončil Rudolf Nechanický (73), který v květnu vyhrál v Berouně dvoudenní mistrovství.

Kategorii Apprentice ovládl Petr Novák se 74 ranami. Mezi amatéry byl nejlepší Petr Klimeš, jehož 43 stablefordových bodů výrazně přispělo také k týmovému vítězství ve dvojici s profesionálem Ondřejem Špůrem.

Finálový turnaj letošního 11. ročníku Czech Pro-Am Teaching Tour se odehraje v pondělí 3. října na domovském hřišti posledního vítěze, tedy na Černém Mostě, kde se sezona tradičně uzavírá.


CZECH PRO-AM Teaching Tour

Nejnovější příspěvky

Czech ProAm Teaching Tour gratuluje

Czech ProAm Teaching Tour gratuluje

Kolektiv CPATT Jirka Moučka, Radka Važanská a Čeněk Lorenc s úctou gratulují našemu kolegovi Master Pro Honzovi Juhaniakovi, který byl na večeru českého golfu pořádaného ČGF uveden do síně slávy českého golfu. Jeníku krásný Hole In One

Kalendář turnajů CPATT 2023

Kalendář turnajů CPATT 2023

17.4.2023Golf Club Mstětice22. – 23.5. 2023Mistrovství ČR - Royal Beroun Golf Club19.6.2023Albatross Golf Resort24.7.2023Panorama Golf Resort Kácov26. 8. 2023Motol (Czech PGA Kids Pro-Am)4. 9. 2023Royal Beroun Golf Club2. 10. 2023Golf Resort Black Bridge - Praha -...

Poděkování

Poděkování

Promotéři, Jan Juhaniak, Jiří Moučka děkují všem partnerům v sezóně 2022 za podporu. Hráčům za výborné výsledky jak u profesionálů tak u amatérů. Czech Proam Teaching tour a Česká PGA děkuje všem za podporu Viktorky Mužíkové ,v rámci charitativní akce, která probíhala...

CZECH PRO-AM Teaching Tour

Hlavní partneři

Sportinvest
PGA
maxidina

Partneři

Mediální partneři

Hřiště

Gastro partneři