CZECH PRO-AM Teaching Tour

Vojtěch Dostál vítězem 11. ročníku Czech Pro-Am Teaching Tour

Říj 3, 2022

Nového turnajového i celkového vítěze poznala Czech Pro-Am Teaching Tour na závěr své 11. sezony.

Finálový turnaj na Černém Mostě vyhrál Lukáš Tintěra se 70 ranami (-2) a náskokem jednoho úderu před již jistým šampionem roku Vojtěchem Dostálem. Ten tak zažil první celkový triumf ve své první kompletní a celkově čtvrté sezoně turnajů učících profesionálů a výkonnostních amatérů.

„Mám virózu, takže pro mě to byl boj, i když na oblíbeném domácím hřišti. Jsem hlavně rád, že jsem nenastřílel nějaké vysoké číslo,“ řekl Dostál k výsledku se šesti birdie a pěti bogey. Vítězný Tintěra měl skórkartu se čtyřmi birdie až do osmnácté jamky, kde zahrál double bogey, ale to ho už neohrozilo.

„Chtěl bych především poděkovat promotérům, že už jedenáct let pořádají tak skvělou tour, kde hraje přes třicet profesionálů a apprentice,“ řekl vítězný generální sekretář PGA Czech. Pohár za celkový titul předal Dostálovi také člen vedení PGA Czech, Tomáš Gryc.

O 3. místo se na 72 ranách podělili Jiří Štryncl a Marek Toman. Sedmou příčku, dělenou osmi hráči, ozdobil Jiří Němeček hole-in-one, kterou zahrál na 15. jamce wedgí. Bylo to teprve druhé eso za jedenáct ročníků tour.

Soutěž týmů vyhráli Markové, Toman a Zelenka, součtem 80 bodů. Zelenka byl rovněž nejúspěšnějším amatérem se 43 body, když druhý skončil s 38 body Štěpán Šafařík, zahravší 71 ran s handicapem 1,9. Kategorie Apprentice patřila Petru Novákovi (80 ran).

Závěr turnaje na Černém Mostě korunovala tradiční dobročinná tombola, která tentokrát na podporu Viktorce Mužíkové vynesla 16 000 korun. Osmnáctiletá Viktorka se v průběhu let zotavila z vážného onemocnění a momentálně naplno studuje hotelovou školu.

Czech Pro-Am Teaching Tour děkuje všem hráčům, hřištím i partnerům za podporu a těší se na pokračování při 12. ročníku v roce 2023.

CZECH PRO-AM Teaching Tour

Nejnovější příspěvky

Czech ProAm Teaching Tour gratuluje

Czech ProAm Teaching Tour gratuluje

Kolektiv CPATT Jirka Moučka, Radka Važanská a Čeněk Lorenc s úctou gratulují našemu kolegovi Master Pro Honzovi Juhaniakovi, který byl na večeru českého golfu pořádaného ČGF uveden do síně slávy českého golfu. Jeníku krásný Hole In One

Kalendář turnajů CPATT 2023

Kalendář turnajů CPATT 2023

17.4.2023Golf Club Mstětice22. – 23.5. 2023Mistrovství ČR - Royal Beroun Golf Club19.6.2023Albatross Golf Resort24.7.2023Panorama Golf Resort Kácov26. 8. 2023Motol (Czech PGA Kids Pro-Am)4. 9. 2023Royal Beroun Golf Club2. 10. 2023Golf Resort Black Bridge - Praha -...

Poděkování

Poděkování

Promotéři, Jan Juhaniak, Jiří Moučka děkují všem partnerům v sezóně 2022 za podporu. Hráčům za výborné výsledky jak u profesionálů tak u amatérů. Czech Proam Teaching tour a Česká PGA děkuje všem za podporu Viktorky Mužíkové ,v rámci charitativní akce, která probíhala...

CZECH PRO-AM Teaching Tour

Hlavní partneři

Sportinvest
PGA
maxidina

Partneři

Mediální partneři

Hřiště

Gastro partneři